ISO Belgelendirme Çalışmaları

Kurumsal hizmet vermek isteyen şirketler için gerçekleştirilecek olan belgelendirme çalışmaları üzerinden profesyonel kadro ile hizmet verilmektedir.

Sistem veya ürün belgelendirme üzerine yapılacak olan çalışmalar ile ISO 45001 belgesi almak isteyenler için talepler doğrultusunda hizmet alınması sağlanmaktadır. Tamamen yerli sermaye ile kurulmuş olan firma geniş hizmet alanıyla çalışmalarını sürdürmektedir. Yapılacak olan çalışmaların her aşaması uzman ekip tarafından kontrol edilmektedir.

Teknik kontrol ve bunun yanı sıra belgelendirme çalışmalarıyla yapılan talepler karşılanmaktadır. Belirlenmiş olan standartlara göre şirketlerin uygun olup olmadığı göstermek amacıyla belgelendirme çalışmaları yapılmaktadır. Yapılan kontroller ve verilen eğitimler ile bu alanda firmanızın bir adım önde olması için ihtiyaç duyduğu belgelere sahip olması için çalışma yapılmaktadır.

Eğitim Hizmetleri

Firmalar için tercih edilecek farklı yönetim sistemleri konusunda profesyonel ekip tarafından verilecek olan eğitimler ile bilgilendirme yapılmaktadır. Kurulum işlemleri öncesinde yapılacak olan çalışmalar sistemler hakkında daha fazla bilgiye sahip olunmasını sağlamaktadır. Farklı sektörlerde hizmet vermekte olan firmalar için kaliteli hizmet anlayışı ile gerçekleştirilen çalışmalar ile taleplerin karşılanması sağlanmaktadır. Firmalar ISO 13485 belgesi için yapacakları talepler doğrultusunda firmadan hizmet alabilirler.

Muayene ve Aşamalı Test Hizmetleri

Geniş hizmet alanıyla çalışmalarını sürdürmekte olan firma yapmış olduğu her çalışmada belirlemiş olduğu kalite standartlarına uygun şekilde hizmet vermektedir. Sistem veya ürün belgelendirme çalışmalarında gerekli kontrollerin ve testlerin yapılması firmaların hizmet verdiği sektörde belirlenen koşullara uygun şekilde çalışma yapıp yapmadıklarının kontrol edilmesini sağlamaktadır.

Kalite Yönetim Sistemi

Daha iyi koşullarda hizmet vermek isteyen firma veya kurumlar için profesyonel şekilde yapılacak olan çalışmalar ile firma bu alandaki talepleri karşılayarak ihtiyaç duyulan belgelere sahip olunması için çalışma yapmaktadır. Yasa, yönetmelik ve standartlara göre yapılacak olan çalışmalar için ISO 16969 belgesi almak isteyenler yapacakları görüşmeler sayesinde firmanın vermiş olduğu hizmetlerden yararlanabilirler.

Firma yeterli kapasitesi ile yapmış olduğu çalışmalarda ulusal ve uluslararası alanda belirlenmiş olan standartlara göre çalışma yapmaktadır. En iyi şekilde hizmet alabilmeniz adına geniş hizmet kapasitesi ile yapmış olduğunuz talepleri karşılamaktadır.

112 kez okundu
Etiketler:

YORUM YAZIN