Kim Milyoner Olmak Ister Selin Öğretmen Ne Kadar Kazandı?

Kim Milyoner Olmak İster Selin Ünver ne kadar kazandı?

ATV’nin yıllardır beğeniyle izlenen programı Kim Milyoner Olmak İster ‘de hikayesiyle herkesi üzen Selin Ünver, başarılı bir yarışma çıkartarak 125 bin liralık ödülü almaya hak kazandı. İşte o anlar.

Selin Ünver kimdir?

Selin Ünver (25) 16 yaşındayken bir sabah annesini evde ölü buldu. Ana sınıfı öğretmeni oldu. Antalya’da bir köyde öğretmenlik yapmaya başladı. Selin Ünver, Kim Milyon Olmak İster’de ‘ Selçuk Yöntem’ baban ne iş yapıyor sorusuna ‘Cezaevinde, annemi öldürdü’ deyince bir anda gündeme oturdu.

Babası annesini öldüren Kim Milyoner Olmak İster?

ATV’de yayınlanan Kim Milyoner Olmak İster adlı yarışma programına katılan 25 yaşındaki ana sınıfı öğretmeni Selin Ünver isimli öğretmen yarışmacının hayat hikayesi izleyenleri duygulandırdı. Bir başarı hikayesi olan genç öğretmen babası annesini öldürdüğü için hayata tek başına atılmış.

Kim Milyoner Olmak İster ilk sunucusu kimdir?

adını almış ve sunuculuğunu Kenan Işık yapmıştır.

Kim milyoner olmak ister albino yarışmacı?

Albino bir birey olan ve doğuştan %95 görme engelli, evli ve 31 yaşındaki Pelin Pekgöz Say, aslen Sivaslı ve yarışmaya Ankara’dan katılıyor.

Kenan Işıka ne olmuştu?

KENAN IŞIK’A NE OLMUŞTU? Spor sonrasında saunaya giren Işık’ın, sauna sonrasında fenalaşıp dengesini kaybederek, kafasını yere çarptığı öğrenildi. Bu nedenle beyin kanaması geçiren Işık, hemen ameliyata alındı. Olayın olduğu tarihten bir müddet komada olan sanatçının tedavisi şu anda evinde devam etmektedir.

You might be interested:  Okuyucular soruyor: Stajyer Öğretmen Maaşı Ne Kadar?

Kim 500 milyar ister sunucusu kimdir?

Yusuf Kenan Işık (d. 1 Ekim 1947; Yakınca, Yeşilyurt, Malatya), Türk oyuncu, sunucu, eski gazeteci ve eski ana haber sunucusu. Özellikle Kim Milyoner Olmak İster adlı televizyon programı ile tanınmaktadır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *