Öğretmen Tayinleri Ne Zaman Belli Olacak?

Ogretmen tayinleri ne zaman belli olacak?

ÖĞRETMEN SÖZLÜ SINAV SONUÇLARI Sözlü sınav sonuçları 27 Aralık’ta açıklanırken sonuçlara ilişkin itirazlar 3- 7 Ocak arasında alınacak ve itirazlar 14 Ocak’ta sonuçlandırılacak. 21- 26 Ocak arasında atama tercihleri yapılacak, atama sonuçları ise 31 Ocak’ta açıklanacak.

Il dışı tayin sonuçları ne zaman açıklanacak?

İL DIŞI ATAMA SONUÇLARI NE ZAMAN AÇIKLANACAK? Milli Eğitim Bakanlığı resmî eğitim kurumlarında görev yapan kadrolu öğretmenlerin, 2021 Yılı Öğretmenlerin İller Arası İsteğe ve Zorunlu Çalışma Yükümlülüğüne Bağlı Yer Değiştirme işlemi için sonuçlar 4 Ağustos tarihide açıklanacak.

Il dışı sonuçları ne zaman açıklanacak 2021?

İl dışı atama başvuru sonuçları Milli Eğitim Bakanlığı tarafından 4 Ağustos 2021 tarihinde açıklandı.

Öğretmen mazeret tayinleri ne zaman açıklanacak?

Mazerete bağlı atama sonuçları 24 Ağustos tarihinde açıklanacak. ÖĞRETMEN ÖZÜR GRUBU TAYİN SONUÇLARI NE ZAMAN AÇIKLANACAK? Yer değiştirmeler, öğretmenlerin tercihleri dikkate alınarak hizmet puanı üstünlüğüne göre yapılacaktır.

Öğretmenlerin eş durumu tayinleri ne zaman belli olacak?

2021 Mart Sözleşmeli Öğretmenliğe Başvuru ve Atama Duyurusu kapsamında atama işlemi gerçekleşen sözleşmeli öğretmenlerin Bakanlığımızda sözleşmeli olarak görev yapan öğretmen eşleri de, 30 Eylül 2021 tarihi itibarıyla Bakanlığımız resmî eğitim kurumlarında 652 sayılı Kanun Hükmünde Kararnamenin ek 4 üncü maddesi

You might be interested:  Sık sorulan: Öğretmen Sicil Notları Nasıl Öğrenilir?

Öğretmen tayinleri ne zaman 2021?

8-14 Temmuz 2021 tarihleri arasında başvuruları alınan, 2021 yılı il içi isteğe bağlı yer değiştirme sonuçları MEBBİS üzerinden açıklanacak. İl içi tayinler, hizmet puanı üstünlüğüne göre öğretmenlerin tercihleri dikkate alınarak gerçekleşecek.

MEB memur il dışı tayin 2021 ne zaman?

3- 30 Eylül 2021 tarihi itibarıyla bulundukları ilde en az üç yıl süreyle kesintisiz olarak görev yapanlar, iller arası isteğe bağlı yer değiştirme başvurusunda bulunabilecektir.

2021 kaç öğretmen ataması yapılacak?

15 bin öğretmen ataması için ön başvuru ve sözlü sınav merkezi tercihi 27 Eylül-8 Ekim’de yapılacak. Milli Eğitim Bakanlığı, sosyal medya hesabından 15 bin öğretmen ataması için sürecin başladığını duyurdu.

Il dışı sonuçlarına nereden bakılır?

Öğretmen il dışı atama tayin sonuçları MEBBİS ekranından görüntülenecek. Milli Eğitim Bakanlığı’nın “https://personel.meb.gov.tr/” internet adresinden atama tayinleri duyurusu yapıldı. Sonuçları aşağıdaki ekrandan sorgulayabilirsiniz.

2021 öğretmen Atama Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak?

Takvime göre, ön başvuru ve sözlü sınav merkezi tercihlerinin alınması 27 Eylül-8 Ekim tarihleri arasında yapılacak. 2021 atama sonuçları ne zaman açıklanacak? Atama sonuçları ise 31 Ocak 2022’de açıklanacak.

2021 yaz dönemi mazeret tayini ne zaman?

Açıklanan takvime göre öğretmenler 9-13 Ağustos tarihleri arasında başvurularını yaptılar ve 19-23 Ağustos tarihleri arasında ise tercihlerini yapıyorlar. Mazerete bağlı yer değişikliği sonuçları 24 Ağustos 2021 ‘de açıklanacak.

Mazeret tayini ne demek?

Normal atama şartları dışında bazı durumlarda memurların mazeret tayinleri olur ve mazeret şartlarına göre tayin gerçekleşir. Bu durumlara ” mazeret durumundan atama talepleri” denir. Memurlar çeşitli mazeretlerinden dolayı bu hizmet sürelerini bitirmeden başka yere tayin isteyebilirler.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *