Okuyucular soruyor: Thy Öğretmen Indirimi 2019 Nasıl Alınır?

Türk Hava Yolları öğretmen indirim nasıl uygulanmaktadır?

Öğretmen yolcu indirimi Öğretmen yolcularımızın Miles&Smiles üyesi olması koşuluyla indirim uygulanacaktır. Bilet alımı esnasında “ Öğretmen ” yolcu tipi seçilmeli ve öğretmenin Miles&Smiles üyelik numarası girilmelidir. Öğretmen yolcularımızın öğretmenlik bilgileri sistem tarafından otomatik olarak onaylanabilmektedir.

Uçak bileti öğrenci indirimi nasıl alınır?

Öğrencilik durumu onaylanmış kişiler Türk Hava Yolları internet sitesi, mobil uygulaması ve satış ofislerinden bilet alabilir. Online kanallardan alınacak bilet için Miles&Smiles üyelik girişi yapılmalı ve bilet seçimi yapılacak esnada yolcu tipi “ öğrenci ” olarak seçilerek işleme başlanmalıdır.

Uçaklarda öğrenci indirimi var mı?

Öğrencilere Anında Yüzde 25 İndirim Fırsatı! Türk Hava Yolları, uçak biletlerinde öğrenci belgesini ibraz eden ve 24 yaşını geçmemiş öğrencilere %25 indirim uyguluyor. Öğrenciler doğrulama sistemi ile öğrenci belgesi ibraz etmeden otomatik olarak %25’lik indirimden faydalanabilecekler.

Türk Hava Yolları aile indirimi nasıl?

Aile indirimli bilet satın almak için 444 34 97 nolu ücretsiz çağrı merkezi telefonunu arayabilirsiniz. Bilet almak için 444 34 97 nolu telefonu arayınız. Rezervasyon: Aynı rezervasyon kaydında bulunan ve sadece aynı soyadlı yolculara indirim uygulanacaktır.

You might be interested:  Okuyucular soruyor: Öğretmen Mülakat Sonuçları Ne Zaman?

THY öğretmen indiriminden nasıl faydalanılır?

Öğretmen yolcularımızın Miles&Smiles üyesi olması koşuluyla indirim uygulanacaktır. Bilet alımı esnasında “ Öğretmen ” yolcu tipi seçilmeli ve öğretmenin Miles&Smiles üyelik numarası girilmelidir. Öğretmen yolcularımızın öğretmenlik bilgileri sistem tarafından otomatik olarak onaylanabilmektedir.

Hızlı trende öğretmen indirimi var mı?

60-64 yaş arası yolculara %15. 65 yaş ve üstü yolculara %50. 12 kişi ve daha üstü gruplara %15. Basın kartı sahiplerine, öğretmenlere, askeri yolculara %15.

Pegasusta Öğrenci indirimi var mi?

Öğrenci sınıfında, 13 yaşından gün almış, 25 yaşından gün almamış öğrenciler yer almaktadır. İndirim işaretlemiş olmanıza rağmen indirim alınamayan ücretler promosyonel ücretlerdir. İndirimden yararlanabilmek için havalimanında kimlik ibraz edilmesi zorunludur.

Kaç yaş Sonra uçak bileti alınır?

Uçak içerisindeki tüm kabinlere çocuk yolcu kabulü yapılır. 2-7 yaş arası çocuk yolcularımız sadece ebeveynlerinden biri veya en az 18 yaşında olan bir refakatçi ile beraber seyahat edebilirler. 7-12 yaş arası çocuk yolcularımız uçuşlarımızda tek başlarına veya refakat hostesi ile birlikte seyahat edebilirler.

Uçak biletlerinde Çocuklara indirim var mı?

İç hat seferlerimizde 2. yaşını kutlamış fakat henüz 12. yaşını kutlamamış tüm çocuk yolcularımıza L, T ücret sınıflarında %10 indirim, Q, E, S, H, M, B, J, D, C ücret sınıflarında %15 indirim uyguluyoruz. Promosyon biletlerde çocuk yolcu indirimi geçerli değildir.

65 yaş üstü uçaklarda indirim var mı?

İç hat uçuşlarından birinde seyahat edecek olan 65 yaş üstü yolcuların tüm uçuşlarda indirim hakkı bulunmaktadır. Tüm hava yolları şirketlerinde geçerli olan indirim oranı ortalama %25’dir. 65 yaş üstü yolcular %25 indirim hakkını kullanarak daha uygun fiyatlarla bilet sahibi olabilirler.

Miles&Smiles üyeliği ücretli mi?

Miles&Smiles, Türk Hava Yolları’nın özel yolcu programıdır. Üyelik için herhangi bir ücret alınmamaktadır ve 2 yaşın üzerindeki bütün gerçek kişilere bireysel olarak açıktır. Başvuru formları THY Satış Ofislerinden, THY check-in kontuarlarından ve THY kontuarlarından talep edilebilir.

You might be interested:  Sık sorulan: Öğretmen Atama Mülakat Ne Zaman?

Uçak bileti kimler alabilir?

Ayrıca, 2-6 yaş arası( 2 yaşını doldurmuş, 7 yaşından gün almamış) yolcular ebeveyn veya kanuni temsilcisi ile uçuşa kabul edilirler.7-12 yaş arası (7 yaşını bitirmiş, 12 yaşından gün almamış) çocuk yolcular ise, havalimanında ebeveyn veya kanuni temsilcileri tarafından doldurulacak “yetki belgesi formu” ile uçuşa

Türk Hava Yolları sağlıkçı indirimi ne zamana kadar?

İndirimden yararlanmak isteyen yolcuların 18 Temmuz’a kadar THY internet sitesi üzerindeki kampanya sayfasından kayıt olmaları gerekiyor. Kampanyaya katılan sağlık çalışanları, 8 Haziran-1 Ağustos’ta satın alacakları biletler ile 8 Haziran 2020-31 Mayıs 2021’de yüzde 40 indirimli uçma ayrıcalığı elde edecek.

Türk Hava Yolları sağlıkçı indirimi nasıl yapılır?

Kampanyadan faydalanabilmek için Miles&Smiles üyesi olmak ve kampanya sayfası üzerinden erişilebilen Sağlık Çalışanı Kayıt Formu’nu 08/06/2020 – 18/07/2020 tarihleri arasında eksiksiz doldurmak gerekmektedir. Kampanyadan sadece Miles&Smiles üyeleri yararlanabilir.

Türk Hava Yolları promosyon bilet nedir?

Promosyonlu biletler, satın alındığı andan itibaren herhangi bir iptal, iade veya değişiklik yapılamayan biletlerdir. * Promosyonlu uçak biletleri fiyatları sınırlı sayıda koltuk için geçerlidir. * Promosyonlu biletler için iptal, iade ve değişiklik yoktur.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *